Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Gubljenje vremena

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Gubljenje vremena Empty Gubljenje vremena

    Počalji  Good_witch Sub Sep 11, 2010 9:09 am

    Pa dragi moji sta je to sto vi smatrate gubljenjem dragocenog vremena?Po meni slusati necije price i obecavanja ...a nigde nista ,tj kad neko mnogo prica a konkretno nista ne uradi samo pametuje Gubljenje vremena 340868
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  nbgbbc Ned Sep 12, 2010 4:15 am

    U potpunosti sle slazzem sa Cakom.Barona i baronica sam se naslussao za citav zzivot.Nije tu samo problem u gubljenju vremena.To je ujedno i vredjanje inteligencije.Ajde recimo poverujete prvi,drugi put u priccu.Bez obzira kolko suluda bila.I naravno nissta od toga se ne dogodi,ostvari.Ali ne lezi vrazze.Nije im dovoljno.Nastavljaju.Nove pricce.Ubedjivanja.Mlachenje prazne slame.Sve dok ih ne ukinete.Najludje je kad se neki ccak i uvrede kad im saspete istinu u facu.To je jedini izlaz od udava.Ili izbegavanje susreta.A ako nastavite da gubite vreme,verovatno ste mazohista.
    Zamalo da zaboravim.Za mene je pecanje gubljenje vremena
    takodje.
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  Good_witch Pon Sep 13, 2010 10:08 pm

    Vala Bane pun mi je kufer onih koji samo pametuju i pricaju bajke a u sustini nemaju veze sa zivotom jedino sto znaju je da se kite tudjim perjem....A cik da ti nesto pokazu da zaista vrede i da se trude da ostvare sve ono o cemu pricaju...nego samo price i jos unistavaju tudj trud a da ne trepnu...Slusati takve ljude i biti u njihovoj blizini je cisto gubljenje vremena... Gubljenje vremena 340868
    Jellena
    Jellena
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 19.09.2010
    Godina : 44
    Lokacija : Kragujevac

    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  Jellena Čet Okt 21, 2010 11:55 am

    hm.........,spavanje izlezavanje,osobe koje po ceo dan se izlezavaju i kukaju kako je zivot tezak i bedan nerazumeju da sami svoj zivot krojimo i kako ga iskrojimo takav ce nam biti zato uvek gledam da svaki trenutak iskoristim onako kako meni odgovara i da to naravno ne bude gubljenje vremena...................... Gubljenje vremena 867279
    komarac
    komarac
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 3
    Datum upisa : 21.10.2010
    Godina : 40
    Lokacija : beograd

    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  komarac Sub Okt 23, 2010 5:00 pm

    slazem se , svako treba da radi ono sto voli ,oblaci svoj blatnjavi dres navlaci svoje kopacke molis se bogu uzimas loptu i krecu tvoje akcije,navijaci klicu samo tvoje ime oko srca tvoga nema zime oni te nose oni te bodre i zele tvoje driblinge ,tvoje noge zlata vrde lopta se lepi za njih nerviras svoje cuvare celu tekmu igras samo ti Gubljenje vremena 264895 Gubljenje vremena 264895
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  guardian_angel Sub Dec 18, 2010 9:27 pm


    Bora corba je jednom rekao nesto kao...
    O nečemu lepom,
    pričao sam selepom.
    I sve svoje istine,
    ja pevao sam gluvom!

    Gubljenje vremena... smatram definitivno da je to na ljude koji nezaslužuju ni jedan sekund!

    Sponsored content


    Gubljenje vremena Empty Re: Gubljenje vremena

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 6:24 pm