Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


+3
Rugalica jezicara
nbgbbc
Good_witch
7 posters

    Kako preboleti?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Kako preboleti? Empty Kako preboleti?

    Počalji  Good_witch Ned Avg 22, 2010 4:35 pm

    Kako preboleti???Svako bude ostavljen,povredjen...Ali kako prevazici kada se to desi?Kako krenuti dalje?Kako zaboraviti tu osobu,kao da i nije usla u vas zivot,a voleli ste nizmerno i cini vam se da vam je ceo zivot propao?
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Kako preboleti? Empty nbgbbc

    Počalji  nbgbbc Ned Sep 12, 2010 2:38 am

    Nemam pojma.A i iskreno mi je malo muka visse od tema vezanih za ljubav po forumima.Zar smo toliko otkinuli pa odgovore trazzimo po forumima.Eh gde su ona divna vremena kad su se takvi "problemi" ressavali sa prijateljima gledajuci jedni druge u occi.Missljenja sam da je svaka veza unikatna pa samim time i razlaz ako do toga dodje.U tom trenutku jedva mozze da te razume neko tebi blizak.Prijatelj koji tebe poznaje,nju takodje i vechi deo faza vasse veze.Kako mozze moje iskustvo nekom pomochi.Ono je samo moje.Recimo ostavila me cupi koju sam voleo jer nije mogla da istrpi moja neka ludila.Ne bitno koja i kolika.Ili je ona kriva.Ssta god.Uglavnom bitno je da je dosslo do te situacije razlaza i moj izlaz iz toga.Glupost.Kako nekom mozze da koristi moje iskustvo.Da ne ulazim u to u kolikom procentu ljudi lazzu.Izmissljaju.Lecce neke frustracije i komplekse.Moje je missljenje da se takve teme(o ljubavi)forsiraju jer smo se svi mi koji visimo po forumima otudjili od realnog sveta.I ovo bi trebala da nam bude neka vrsta zamene.Umesto prijateljskog razgovora occi u occi ja ccitam iskustva ljudi koji se kriju iza tastature.Moram priznati da retko se bavim tim temama ili ako se bavim,radim to na neki ironiccan naccin.Neko bi rekao da provociram.Moguche.Zassto to radim?Mislim da sam odgovorio u tekstu na to pitanje.


    Poslednji izmenio nbgbbc dana Ned Sep 19, 2010 3:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  Good_witch Pet Sep 17, 2010 11:06 pm

    E dragi moj bbc na zalost ta divna vremena ostala negde u proslom veku kada nije ni postojalo virtualnog sveta ,ni prijateljstva preko neta a ni takvih ljubavi...Slazem se sa tobom da je svaka veza posebna na svoj nacin ali ovde smo da razmenimo neka svoja misljenja ili iskustva u slicnim situacijama.Mozda ne moze puno pomoci necije iskustvo na pravi nacin jer svi imamo neko svoje gledanje na pojedine situacije.Ali misljenja sam da mozda se neko pronadje u nekoj situaciji i onda iz necijeg iskustva ili misljenja dodje i sam do nekog resenja kako se postaviti u datom momentu....

    P.S.Joj za mene kazu da imam ledeno srce koje treba otopiti ali sreco sta je sa tvojim da li ono zapravo zna sta znaci prava ljubav?? Kako preboleti? 329615 Kako preboleti? 340868
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  Rugalica jezicara Pet Okt 22, 2010 12:44 am

    Ko od nas nije voljeno izgubio? Mislim da nema takvih,al nema ni onih koji nisu preboleli,jer...sve se moze kad se hoce!Sigurno je da u pocetku to deluje nemoguce,al onda kasnije vremenom kada vidimo da nam je smeh zamenio suze,da se ne trzamo na pesme koje su nas podsecale na tu osobu,da pocinjemo da primecujemo neke druge oci oko nas tada shvatamo da smo preboleli.Kad i kako? Nije bitno,vaznije je to da postanemo svesni da svaki gubitak boli,ali se moze preboleti ako smo dovoljno razumni,nesebicni i realni... Kako preboleti? 964486
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  guardian_angel Ned Okt 24, 2010 1:40 am

    Sve to lako zvuči!
    Treba samo preboleti i proći će,biće bolje....
    Ali kako??
    Kako da se zaboravi ,kada je to u tebi i izgara te?
    Nemojte pomisliti da sam ja u tom problemu, mada sam bio kao i svi!
    Ali baš bih voleo da vidim neko konkretno objašnjenje!
    Kako preboleti? 205115
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  Rugalica jezicara Ned Okt 24, 2010 2:44 pm

    Evo pivce pokusacu ja da objasnim...Zaboraviti sigurno ne,bespotrebno je i truditi se da nesto zaboravimo,ali mislim da je vredno truda dati svoj maximum da nas secanja na nekog ili nesto ne bole....Kako? Kao i sve teske trenutke u zivotu,prebolecemo samo uz nama drage ljude,pozitivne ljude i uz nesto sto nas cini srecnima,e sad da li je to slusanje muzike,setnja,razgovori,izlasci,ili sta vec..na nama je da odlucimo da li cemo se zatvoriti u 4 zida i jaukati nad teskim zivotom ili cemo izaci i videti da od svakog goreg postoji jos gore....
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  good sorcerer Ned Okt 24, 2010 8:35 pm

    Nikada nisam imao ovaj problem jer nikada nisam bio ostavljen pa nisam kompetentan da komentarisem za sada je tako ko zna mozda me strefi Kako preboleti? 512947 Kako preboleti? 512947
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  dreamer Pet Feb 04, 2011 4:57 am

    Tesko je dati recept"kako preboleti"...Svi smo bili barem jednom u takvoj situaciji...ne znas sta ces sa sobom, mislis da je sve propalo...da je sve izgubljeno...ne zivi Ti se...nista vise nema smisla...E...tada sebi pokazujes ko si ...koliko vredis i koliko mozes...To je ta konketna situacija...gde moras da pokazes" od kakvog si materijala sagradjen ",koliko si sazreo u zivotu i kolika je Tvoja moc procene situacije u kojoj se nalazis...Polazim od sebe...uglavnom znam kako funkcionise Moje bice...jak sam i dobro podnosim psihicki bol,ali se trudim da to traje vremenski sto krace...Bitno je sto sveobuhvatnije sagledati situaciju u kojoj se nalazis i da sam sebi postavis neku tacku ispod koje neces ici...Znaci...nema magicne formule...ovo je samo Moj pokusaj da nesto kazem na ovu zaista sjajnu temu...
    AFRODITA
    AFRODITA
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 14.05.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Grčka

    Kako preboleti? Empty Re: Kako preboleti?

    Počalji  AFRODITA Sub Maj 14, 2011 8:08 pm

    Tako kazu da vreme leci sve. To je tacno ali samo
    donekle...Reci se gomilaju u mojim mislima i srcu. Bili smo u onim godinama gde
    se zivot tek upoznaje u kojima se uci sta je uspon a sta pad. Secam se naseg
    prvog sastanka ja sam bila zbunjena a on je bio lud. SALIM SE! Ja sam bila
    zbunjena ali ti nisi bio lud. Ti si bio slobodan ili si samo tako izgledao.Od
    samog pocetka si se prema meni ponasao otvoreno kao da me vec dugo poznajes.
    Oduvek sam mastala da ce moji snovi posati stvarnost. Bila sam samouverena i
    odlucna. Nisam znala da je ZIVOT za mene pisao drugu pricu.Vreme je progutalo u
    jednom zalogaju moje snove, moju ljubav i odjednom prolom oblaka, potoci
    suza...KAKO MI JE SAMO NEDOSTAJAO, ZELELA SAM GA KRAJ SEBE OKRECEM SE OKO SEBE
    ALI NEMA GA. Oci mi se pune suzama a usne tiho izgovaraju: "NE NEMOGUCE"... Uzalud
    su bila sva moja razmisljanja vreme je opet ucinilo svoje i oteralo taj dan. U toj borbi sam znala da
    mi niko nece pomoci, jer niko nije bio za nas. Suza suzu stise kao kisa koju
    sam gledala na prozoru svoje sobe.Vise nije bilo nade u meni izgubila se. Molila
    sam da mi se produzi jos koji dan, jos malo vremena ali nije bilo
    vremena...Otkinut je deo mene. Prestalo je i vreme da postoji za mene. Postojao
    je samo ogroman bol koji me je gusio, kidao me, lomio mi srce i unistio snove. Gledala
    sam njegove slike i plakala. PLAKALA SAM ZELECI DA KROZ SUZE ISPLACEM SVU SVOJU
    LJUBAV KOJU OSECAM PREMA NJEMU DA U MENI NISTA VISE NEOSTANE. Ali moja ljubav
    je i dalje ostala ista. Prolazili su meseci prosla je i godina i vise a za mene
    spoljni svet nije postojao. Malo sam i pricala ponekad i to vrlo retko. Pisala
    sam o svome bolu, strahovima mislila sam na njega svake noci, svakog minuta, svakog
    sata, on je bio prisutan u svakom retku mog zivota kao senka pratio me njegov
    lik iz dana u dan iz godine u godinu. Svih ovih godina on traje u mojim
    mislima...Moj DNEVNIK...

    Mislila sam da ce vreme izbrisati zelju za njim.Da ce ga dani koji su iza
    mene isrgnuti iz mog srca. Ove noci secanje mi opet donosi njegov lik i njegove oci
    me prate...Gdje je sad? Dali zna da mislim na njega? LJUBAVI gdje si dali si
    ziv znaj da cu te zauvijek voleti u tome me nece spreciti...Dosta je vremena
    vec proslo. Svaki dan mi je pocinjao secanjem na tebe a zavrsavao da mi dodjes u san. Svaka
    noc usnula sa tvojim imenom na usnama. Mnoge sam zore otvorenih ociju docekala,
    mnogo je suza obrazima mojim poteklo.Ni glas o tebi necujem. Mnoge cu ja zore
    jos budna docekati i jos mnogo ce suza obrazima mojim poteci. Neznam dali cu te
    videti ikada vise i dali ce se pogledi nasi nekad srestii neznam sta mi naredno
    vreme jos nosi, koliko jos tuzni dana i noci...Nemam pravih reci da opisem bol
    koji me proganja. Pisem da bar malo olaksam dusu, prevelik je za mene ovaj
    teret koji nosim. Volim ga jos uvek! Nedostaje mi! Zaboravicu ga! Moram! Zelim
    da podjem dalje na nove puteve, da zaboravim njegovo ime. Hocu li uspeti? Niko me nije razumeo svi
    (prijatelji) svi su govorili:" Proci ce ti si ispravno postupila, videces
    neces se kajati". Mrzela sam tu recenicu.Tako je bolelo cak me i secanje
    na taj bol tera da se najezim. Plakala sam presavijala se u svome bolu.Tek posle
    tih godina tek tad sam bila suvise umorna od svega, nade, cekanja da dodje da
    kaze da je to bio samo ruzan san.Vremenom su i rodbina i prijatelji prestali da
    mi se obracaju kao bolesniku a ja sam pocela da izlazim bez staha da svi oko
    mene zele da mi naude i tako je proslost zamirala. VRIJEME LIJECI SVE ALI IPAK
    SAMO DONEKLE A STA KAD SECANJA OPET POZOVU......