Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Duhovi iz proslosti

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Duhovi iz proslosti Empty Duhovi iz proslosti

    Počalji  Good_witch Sre Avg 18, 2010 9:45 pm

    Svi mi imamo svoje neke propale ljubavi u proslosti...A onda posle dugo vremena se iznenada kao grom iz vedra neko tako pojavi i pocne sa pricom kako vas nikada nije zaboravio(bla bla truc truc)i kako se kaje za sve sto je uradio u proslosti....A sada zeli da pocnete sve ispocetaka i tako to ....Skida vam zvezde sa neba,i obecava kule i gradove...Kako reagujete i takvim situacijama?
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 40
    Lokacija : lazarevac

    Duhovi iz proslosti Empty duhovi iz proslosti

    Počalji  Rugalica jezicara Sre Avg 18, 2010 9:55 pm

    Duhovi iz proslosti 512947 Kod mene vazi parola-kad jednom odem vise se ne vracam na staro,tako da sta god pricao nakon raskida,sta god obecavao nema te stvari koja bih me vratila u njegov ljubavni zivot Duhovi iz proslosti 38526
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  Good_witch Pet Sep 17, 2010 10:56 pm

    Duhovi iz proslosti 340868 Uh upravo se borim sa jednim takvim duhom iz svoje proslosti...Nije bas sve jedno ali ne zelim da dozvolim da se istorija ponovi.Pa tako kad se javi i pocne svoje bajke kako se kaje i kako je pogresio uspem da iskuliram i da mu ne kazem koliko mi zapravo jos uvek znaci,jer znam da nikada vise nece biti kao ranije i ne zelim da sastavljam nesto sto je on sam pokidao na hiljade komadica.Moja baka je znala da kaze casa koja se jednom razbije nikada se vise ne moze biti casa makar je lepili i najboljim lepkom na svetu...Isto tako i ovo sto jednom pukne tu vise povratka nema jer nikada ne bude isto kao prvi put...
    Danijela1
    Danijela1
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 97
    Datum upisa : 15.09.2010
    Lokacija : Beograd

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  Danijela1 Pet Sep 17, 2010 11:40 pm

    Kod mene je prolazilo jer sam bila glupa, nisam razmisljala glavom nego srcem.
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  Good_witch Sre Sep 22, 2010 7:16 pm

    Daco ponekad zaista nije lako kada razum i srce dodju u sukob...Svesni smo toga sta bi bilo najpametnije uraditi ali srce govori drugacije, i imamo osecaj da ako poslusamo svoj razum da cemo otkinuti jedan deo sebe.Ipak je bolje poslusati svoj razum iako ce jedno vreme biti jako bolno za nas bolje je tako...Ako je taj neko uspeo jednom da nas povredi nekim svojim postupcima onda ce sigurno biti spreman da to ponovo ucini jer on zna da ti je stalo do njega i da ces uvek oprostiti sta god on uradio...Misljenja sam da ako tako dozvolimo da neko manipulise sa nama da zapravo na taj nacin najvise gubimo sebe i postajemo samo necija marioneta sa kojom se moze poigrati kad on to pozeli a onda je odbaci i ponovo uzme ali samo kada se njemu to bude htelo.... Duhovi iz proslosti 311545
    Danijela1
    Danijela1
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 97
    Datum upisa : 15.09.2010
    Lokacija : Beograd

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  Danijela1 Sre Sep 22, 2010 8:04 pm

    Znam ja Cako to sve, ali ja vise slusam moje srce nego razum, sta da radim kada sam takva, ocu da se promeneim ali nemogu, ali sad je stim gotovo. Nasla sam coveka mog zivota. Ali dok sam bila mladja mogli su da rade samnom sta im se htelo posto kako ti kazes znaju da mi je stalo do njih i vrteli me oko malog prsta a ja bila mlada i naivna.
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  guardian_angel Sre Okt 20, 2010 1:05 am


    Ja se mojih duhova iz prošlosti rado sećam!
    Ali ipak ...što bi rekao moj kum: BEŽI KUME ŠTO DALJE!!!!!!!!!!
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  good sorcerer Čet Okt 21, 2010 1:06 am

    Kada malo bolje razmislim i prisetim se nekih proslih rado bih ponovio sa po nekima ostale mi u lepom secanju pod uslovom da nisu oronule hihihi.Sreca tvoja pivce sto poslusas kuma po nekada.hihihihi

    Sponsored content


    Duhovi iz proslosti Empty Re: Duhovi iz proslosti

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 2:11 pm