Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Jutarnja kafa...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    09102010

    Jutarnja kafa... Empty Jutarnja kafa...

    Počalji  Dacha67

    Jutarnja kafa... 123237765_3632277_668154

    Želeo bih popiti prvu jutarnju kafu sa tobom, uz red smeha i red poljubaca... Kiša pada, spojilo se nebo sa zemljom, a ja obavijen tvojim rukama i nekim novim željama, sve manje strahujem za našu ljubav...Srećan sam... Ne obraćam pažnju na to vreme danas, kada su mi oči su pune tebe,snova i ljubavi..I znam da razumeš moje reči,uvek si ih razumela... Zvuci tvog smeha razgaljuju me... Srećna si...Srećna kad si sa mnom...Pokušavam da nađem načine da izvučem iz tebe više radosti i nadam se da uspevam, i znam da moj glas nije dovoljan, pokušavam nežnim milovanjima i uživam dok mi uzvraćaš...I tad dodje tišina koju ni ja ni ti ne pokušavamo prekinuti...Onda te samo zagrlim i dugo, dugo ljubim... Prepuštaš mi se...u hiljadu boja, u prostoru oko nas, u igri svetla i tame...Dodir tvoj me zove, mami, i ne mogu da ga kontrolišem... Jer, posle svakog tvog dodira zavrti mi se u glavi... posle svakog tvog dodira možeš osetiti svaki moj drhtaj,svaki treptaj mog tela koji žudi za tobom...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Pet Apr 26, 2024 4:44 pm