Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


2 posters

    Oprostiti prošlost

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Oprostiti prošlost Empty Oprostiti prošlost

    Počalji  Good_witch Uto Avg 10, 2010 11:50 pm

    "možemo li oprostiti mračnu prošlost našem partneru" ...

    Da li vam je ikada zasmetalo nešto iz neke davne prošlosti kada još niste postojali "vi" ?

    Je li to normalna ljubomora?

    Imamo li mi prava uopšte biti ljubomorni na nešto što nas se nimalo ne tiče?
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

    Oprostiti prošlost Empty Re: Oprostiti prošlost

    Počalji  nbgbbc Sre Avg 11, 2010 1:45 am

    Sta je to mracna proslost?Zezam se.Mada je diskutabilno.Nemamo pravo da budemo ljubomorni!
    Tako da to nije normalna ljubomora.A sad se postavlja i pitanje koja je to normalna?
    Nikad me nije interesovalo sta je radila i kakav je zivot vodila moja partnerka pre mene.To je isklucivo njena stvar.Ako zeli uvek sam bio tu da saslusam.Bez osude.Vremeno ako postoji poverenje dodje da jedno drugom bez lazi i prikrivanja ispricate veci deo svoga zivota.Upoznajete se lagano.Kao sto vam se i tela upoznaju.Ponekad sam precutkivao neke stvari iz proslosti.Zasto?Pa tad sam mislio da me nece skapirati.Kasnije razmisljajuci zakljucio sam da sam pogresio.Jer kad ste sa nekim ko vas razume i voli vas(i vi nju/ega)nema te stvari koja nije za pricu.Trebate biti otvoreni.Naravno da smo se svi opekli bar jednom.Ali zar zbog jednog promasaja da se lisimo moguce stvarne ljubavi i iskrenog prijateljstva.Svi smo pravili greske.To je ljudski.Ako postoji prava ljubav i poverenje nema te stvari,pogotovo iz proslosti,koja moze da je urusi.Ako neko priznanje urusi sve to onda to nije bilo pravo.I kad tad bi doslo do razlaza.Takodje mislim da je jako tesko sakriti svoj zivot.Niko od nas nije vodja kartela pa da ga jure tajne sluzbe.Pa lazna dokumenta,plasticne operacije...Zasto ako je vec interesuje ne bi rekao svojoj devojci koliko sam imao devojaka.Ili sta vec.Ako je interesuje reci cu joj.Ako ne necu.Sve bre moze kad su ljudi normalni bez sujete i kompleksa,Barem ne velikih.
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Oprostiti prošlost Empty Re: Oprostiti prošlost

    Počalji  Good_witch Pet Sep 17, 2010 10:44 pm

    Potpuno se slazem sa tobom Bane,ali nazalost ima i onih ljudi koji ne prelaze preko nekih stvari koje je njihov partner radio u proslosti.Iskreno osoba sam koju ne zanima ko je sta radio u svojoj proslosti i ko je zapravo tada bio ,zanima me kakva je osoba sada i koliko vredi kao covek...pa makar u proslosti bio i vodja kartela nije me briga ... Oprostiti prošlost 964486

    Sponsored content


    Oprostiti prošlost Empty Re: Oprostiti prošlost

    Počalji  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Apr 19, 2024 6:35 pm