Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


+2
STRONG
Good_witch
6 posters

    Ljubav

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Ljubav Empty Ljubav

    Počalji  Good_witch Ned Avg 22, 2010 1:55 pm

    Misljenja sam da je covek zdrav ako ima taj osecaj u sebi,tuzno je ne imati ga.Postoje razne vrste ljubavi, i svaka je na svoj poseban nacin lepa i nemoze se nicim meriti.Tom osecaju pridajem veliki znacaj kao i mnogi jer od ljubavi sve potice pa i mi sami.Mislila sam da se moze voleti samo jedan put ali sam shvatila da posle dugo vremena kada upoznas neku novu osobu i ona ti pokazuje sta je ustvari ljubav...Ljubav zapravo nema prepreke,za nju ne postoji udaljenost i nesposobnost ostvariti je.Biti sa voljenom osobom je nesto najlepse.Nervira me kada kazu kasno ti je za to...hej ljudi ljubav nema uslov za godine,ako postoi u tebi i stvarna je ,treba uzivati u njoj.Najveca sigurnost je u zagrljaju svog voljenog bica.Ne dozvolite nikome da vam taj osecaj oduzme,borite se za svoju ljubav kao i za sve ostalo u zivotu....
    Voleti znaci i ziveti,taj osecaj neka vas dugo prati...



    STRONG
    STRONG
    Korisnik
    Korisnik


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 12.09.2010

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  STRONG Ned Sep 19, 2010 11:10 am

    Ovo je veoma zanimljiva i od zivotne vaznosti tema! Ljubav 332237
    Mozda ce vam ovo zvucati malo neverovatno i mozda ce te pomisliti da sam lud ili da lazem ali ja samo znam i moja dusa da je to istina Ljubav 52799
    Ja jos uvek nisam osetio sta je to ljubav i ako voleti znaci ziveti,onda sam ja odavno mrtav Ljubav 552505

    Ne mislim na ljubav svoje majke i svojih bliznjih vec na ljubav zenske osobe jer nisam gey pa da sam spoznao onu drugu ljubav Ljubav 92665 Ljubav 688540

    Ne mogu vam recima opisati kako se osecam i kolika je praznina u mojoj dusi zbog toga Ljubav 52799 Cak sam poceo i da mrzim i tu rec i njeno znacenje i zene,a najvise samog sebe jer sam slabic i lencuga da nesto uradim od svog zivota pa i sto se tice ljubavi
    Ljubav 168745 Ljubav 168745 Ljubav 168745 Ljubav 60811
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  Good_witch Sre Sep 22, 2010 7:07 pm

    Dragi Strong mislim da nisi lud vec da jos uvek nisi naisao na pravu osobu Ljubav 414261 A kao sto si i sam rekao mozda si i sam kriv tj tvoja lenjost,epa dragi moj onda posto znas u cemu je tvoj problem mogao bi se malo pokrenuti i pozabaviti time.Ljuubav nije samo primati vec i davati a isto tako moras biti spreman i da sto sta uradis za osobu do koje ti je zaista stalo.Ako sam te dobro razumela osecas se jako lose zbog toga ...onda mislim da bi trebao malo i rascistiti neke stvari sa samim sobom(mislim da ces razumeti sta hocu da ti kazem)i da nateras samog sebe da sto sta promenis kod sebe da bi se to stanje promenilo.A tako ces resiti i druge stvari koje te muce u zivotu .Nije samo priznati da je problem u tebi vec se i potruditi da to nesto promenis kod sebe da bi taj problem bio resen.Iskreno se nadam da ce se onda pojaviti osoba koja ce umeti da ti pokaze sta znaci prava ljubav. Ljubav 177353
    daky357
    daky357
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 46
    Lokacija : Novi Sad

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  daky357 Sre Okt 06, 2010 4:47 pm

    Slazem se sa tobom ali to je samo ako je ljubav obostrana i uzvraćena. a kako da nazovemo ako ljubav nije uzvraćena?Ako nekoga voliš a nemožeš biti sa njim ili njom,kako to definisati, ko "prmašena ljubav"?
    dreamer
    dreamer
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Muški Broj poruka : 37
    Datum upisa : 17.08.2010

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  dreamer Čet Okt 07, 2010 1:57 am

    Ljubav...prelepo zvuci kada se samo izgovori...a kamoli kada se oseti prema nekom bicu...Otkad je sveta i veka ona postoji Bogu hvala i daje svrhu i savrsenstvo ovom nasem nesavrsenom zivotu!Tesko da postoji osoba koja u svom zivotu nije volela...koja nije osetila ljubav prema nekom bicu...To je ta dusevna hrana koja Te nosi..zbog koje letis ,zbog koje Ti nista u zivotu nije tesko...zbog koje zivis...Ja znam zasto to pricam,jer sam imao srecu da tako nesto osetim vise puta u svom zivotu...osecanje sa kojim se nijedno drugo osecanje po svojoj snazi ne moze meriti(izuzev osecanja tuge! ).Volite se ljudi...zivite jedno za drugo...bilo da je u pitanju ljubav medju bliznjima,prema partneru ili ljubav izmedju prijatelja...sta ima lepse i vaznije od toga...?!? Ljubav 976817
    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  Good_witch Čet Okt 07, 2010 8:40 am

    Daky sam si dao dobar naziv da je ta ljubav promasena...zapravo srcu se ne moze narediti koga ce da voli a koga ne.Isto tako ako mi nekoga volimo ne mozemo naterati njegovo srce da nas voli na silu jer to onda i nije prava ljubav.Mislim da ako ti neko na fin nacin kaze da te postuje i ceni kao prijatelja a da neku drugu ljubav ne moze osetiti prema tebi da to trebas postovati,manje je bolno nego da budes sa nekim ko ce te lagati i govoriti da te voli i da mu je stalo do tebe a misliti zapravo drugacije,a u danasnje vreme su retke osobe koje si toliko iskrene i mogu da ti to kazu direkno...Mozda je pravi izraz "Neuzvracena ljubav"
    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  good sorcerer Čet Okt 07, 2010 5:13 pm

    Opet ja i Dučic hihihih "
    U ljubavi se oseca vise nego sto treba, pati vise nego sto misli,
    sanja vise nego sto se zivi, i kaze i ono u sta ni sami ne verujemo.
    Zaljubljeni se danas ocajno vole, kao sto sutra mogu da se ocajno
    omrznu bez stvarnog povoda, kao sto su se i zavoleli bez stvarnog
    povoda.


    Zaljubljeni covek misli da uvek voli prvi put, iako je pre toga
    sto puta voleo; a dogadja se cak da veruje kako je odista samo ovaj
    put istinski voleo.


    Ljubav je nacesce jedno veliko mastanje, jer smo izmislili sve
    vrline kod zene koju volimo, i uobrazili da su sve srece mogucne,
    i zakljucili da su sve prepone sitne i neznatne.


    Ljubav je ozbiljna i sveta stvar, ali su zaljubljenici - zacudo,
    - uvek smesni za sve ostale ljude. Dovoljno je da vam neko ispovedi
    da je zaljubljen, pa da mu u vasim ocima padne cena." Ljubav 616781
    AFRODITA
    AFRODITA
    Korisnik
    Korisnik


    Seks : Ženski Broj poruka : 12
    Datum upisa : 14.05.2011
    Godina : 38
    Lokacija : Grčka

    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  AFRODITA Sub Maj 14, 2011 7:24 pm

    Ljubav Jubavumremirjanal



    Sponsored content


    Ljubav Empty Re: Ljubav

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 4:27 am