Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


5 posters

    Zasto muskarci vole kucke?

    Good_witch
    Good_witch
    Admin
    Admin


    Seks : Ženski Broj poruka : 298
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 50
    Lokacija : Kragujevac

     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  Good_witch Pet Avg 13, 2010 12:26 am

    Prvo, i mene je naslov zbunio, jer primetih da je sam pojam kucke kod nas nekako, drugaciji.
    Kod nas je kucka ona koja sve saspe u lice, otvoreno gazi preko svih i svega da bi ostvarila svoj cilj, da bi bilo kako ona hoce... bori se, svadja, naredjuje, juri, zuri... ma, znamo svi sta je u Srbiji kucka.

    Medjutim, u knjizi koja nosi ovaj naziv, stvari su malo drugacije - ako ste procitali, zanimaju me vasi komentari.

    Za one koji nisu - autorka je posle, kako ona kaze, a mi cemo da verujemo, ispitivanja i istrazivanja zakljucila da postoji 100 pravila privlacnosti. Zapravo, ona ih je grupisala u tih 100.

    Jedno od njih, a mozda i sama ideja vodilja cele knjige, jeste da:

    - Zene kojima muskarci skidaju zvezde sa neba uglavnom nisu nista posebno. To su one koje ne mare preterano za njih (tacnije, zena koja se otvori i pokaze svoja osecanja je manje interesantna od one koja vodi svoj zivot i ne postavlja muskarca na prvo mesto) (neke su oduvek takve, pa ne pomaze, no... idemo dalje
    nbgbbc
    nbgbbc
    Admin
    Admin


    Seks : Muški Broj poruka : 161
    Datum upisa : 10.08.2010
    Godina : 55
    Lokacija : Nbg

     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Re: Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  nbgbbc Sre Avg 18, 2010 1:34 am

    Kako koji muskarac.Mislim da je tu u pitanju(kad su kucke te) cista priroda.Tezi ulov a samim tim dragoceniji.Neko voli da lovi,nadmudruje se i da cak kad je ulovio na oprezu.Plus verovatno kapira da je time sto je ulovio takvu zenku jaci muzjak.Pa jos rast njegov u ocima drugih muzjaka koji nisu uspeli da je osvoje.To je tek jedno od gledista.Dosta uprosceno a istinito.Oduvek je bilo produzenje vrste.Jak muzjak,jaka zenka,jako potomstvo.Opet za zene koje se otvore (osecanja) licno in ne bi stavio u manje vredne.Jer neko voli jednostavnost bez frka i konstantne borbe.Licno ne spadam u vrstu ljudi kojima je potrebna tenzija da bi bili u vezi.Ne volim kategorizaciju niucemu pa ni kod zena.Svako je jedinka za sebe.Ko kako voli.Sve je dozvoljeno dok ne ugrozava druge.  	 Zasto muskarci vole kucke?  547351
    Rugalica jezicara
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan


    Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 39
    Lokacija : lazarevac

     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Re: Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  Rugalica jezicara Sub Avg 21, 2010 8:13 am

    Opet Bane pre mene stavio post  	 Zasto muskarci vole kucke?  903 i sta sad da napisem  	 Zasto muskarci vole kucke?  340868 "kucke" pa nisam tip osobe koja zene voli da naziva tim imenima,jer znamo da postoji mnogo tkz."kucki" koje su to "ime" dobili od mozda gorih od njih..Sto se tice pitanja zasto ih muskarci vole,slozila bih se sa Banetom,opste je poznato da su muskarci(cast izuzecima) egoisti,jako im je bitan taj"status" u ocima drugih,a opet ujedno se boje jakih,samostalnih,uspesnih zena...  	 Zasto muskarci vole kucke?  512947 sada se samo pitanje namece da li muskarci uopste znaju kakvu zenu zele?
    guardian_angel
    guardian_angel
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Re: Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  guardian_angel Pon Sep 20, 2010 12:03 am

    Mene iskreno pale baš takve "Kučke"
    Ne, da bih ja dokazao sebi da sam neki alfa mužjak.(znam ja dobro kakav sam )
    Već kao što planinar čitav život teži ka naj višem vrhu,da osvoji ne osvojivo,
    Tako i ja doživljavam to kao izazov u skidanju oklopa uobraženosti!
    Kao rešavanje rebusa odnosno zagonetke!
    Mada su većina loše kada se skroz skinu! (Pasiva)
    Toliko od mene ajd pa živeli!  	 Zasto muskarci vole kucke?  498680

    good sorcerer
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator


    Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 53
    Lokacija : zimbabve

     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Re: Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  good sorcerer Pet Sep 24, 2010 3:32 am

    Zao mi je sto ne mogu da komentarisem na ovu temu jel za to je potrbno iskustvo koje meni nedostaje ali citiram nekoga ko ga je verovatno imao dosta Jovan Dučic u knjizi Blago cara radovana izmedju ostalog kaze"
    " Ima odista najlepsih ociju koje ne umeju pogledati i najlepsih
    usana koje se ne znaju osmehnuti. Obe ove velike i neopredeljive
    lepote su nematerijalne, jer su iskljucivo dusevne. Lep pogled i
    lep osmeh nemaju cak nista zajednickog sa bojom ociju ili formom
    usta... Najlepse oci ima slovenska zena, jer uvek izgledaju zacudjene.


    Ne padaju samo porocne i pokvarene, nego cesto i savrseno ciste,
    i po prirodi verne. Zena pada iz raznih uzroka; iz ljubavi, iz
    dosade, iz strasti fizicke, iz sujete, iz slabosti volje, iz
    interesa materijalnog, iz romantike, iz manije, iz perverzije,
    iz osvete.


    ... Srpkinja se daje onom ko je prevari... :))))))


    Da vas zena voli zenski, morate s njom postupati muski.

    Sponsored content


     	 Zasto muskarci vole kucke?  Empty Re: Zasto muskarci vole kucke?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 10:26 am