Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.

ZENI KOJA VREDI.....

Delite
    Rugalica jezicara
    Bronzani clan
    Bronzani clan

Seks : Ženski Broj poruka : 100
    Datum upisa : 18.08.2010
    Godina : 33
    03012011

ZENI KOJA VREDI.....

Počalji  Rugalica jezicara

Na danasnji dan Bog je na Zemlju spustio bice da bih obogatio zivot njenih namilijih i nas njenih prijatelja....Hvala mu na tome! Vole je svi ljudi koji su svesni pravih vrednosti jednog coveka,a ne vole povrsni,hladni i bezosecajni...al dobro je sto je tako,bas zbog takvih koji je ne vole u njoj se nece gasiti ta zelja i volja za borbom,taj vedri duh i optimizam....Mila moja danas je tvoj dan....i ujedno prilika koju ne zelim propustiti da ti kazem da mi je jako drago sto te imam kao prijatelja,da se cesto divim tvojoj snazi i volji,i da mi je drago sto pored svih zivotnih udaraca-ostala si da stojis uspravno,podignute glave sa velikim emocijama.....I ako nisi svesna toga,time si mnogo postigla u zivotu...
    I sta pozeleti nekome ko ti je jako drag????
    Zelim ti sunce kada se oblaci natmure i spreme nevreme ,zelim ti osmeh kada ti oci zasuze,zelim ti jedan kofer u kom ce stati zdravlja i novca,onoliko koliko je dovoljno da budes srecna,zelim ti i onu skrivenu zelju koju si pozelela,za koju niko nezna,nek ti i to bude osvareno...Zelim ti da uvek ostanes to sto jesi,da nikada ne posustanes,i da uvek svoj zivot zivis kroz snove...
    Nek ti Bog podari sve sto nemas a zelis i nek ti sacuva sve sto imas a volis...Volim te!!! Srecan ti rodjendan!!!!!

Srecan rodjendan Pictures, Images and Photos

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Počalji taj Pon Jan 03, 2011 12:44 pm  Good_witch

Hvala ti mila na ovim predivnim recima ....sta reci oci su mu prepune suza ali to nisu suze tuge vec prave one suze radosnice jer imam za prijatelje tako divne osobe kao sto si ti...Zar coveku treba veci dar od ovoga imati za prijatelja tebe ...Hvala jos jednom za sve ,mozda sam ponekad bila teska ,mozda sam znala i biti gruba ali ti znas da je to bilo sa dobrim namerama jer nisam zelela da dozvolim da te povrede ljudi koji manje vrede od tebe...Volim te bwe sasavice moja

Počalji taj Pon Jan 03, 2011 1:26 pm  Rugalica jezicara

Cuj gruba,teska...sa tobom ko izdrzi treba mu oreden dati znas da lazem...ljubim ja tebe,volim i uzivaj ti u ovom TVOM danu... zivela ti meni

Počalji taj Uto Jan 04, 2011 3:50 pm  guardian_angel

Upravu si rugalice!
    Hocu i ja jedan orden!

jer zelim samo reci....

Počalji taj Pon Jan 24, 2011 5:23 pm  Rugalica jezicara

Hajmo u red za dodelu ordenja,hvala Bogu ima nas,ali da znate ja sam u prvom redu-bez guranja molim

Počalji taj Pon Jan 24, 2011 10:34 pm  Good_witch

Ma dacu ja vama ordenje a ko ce meni da da orden sto vas trpim tako sasave...Ma nema veze volim ja vas

Počalji taj Uto Jan 25, 2011 9:11 am  guardian_angel

Kad smo kod ordenja...ima ih jos koji bi zeleli da ga dobiju!

Počalji   Sponsored content

Sada je Ned Dec 17, 2017 4:04 am