Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.

Zavisnost od SEXA

Delite
    good sorcerer
    Moderator
    Moderator

Seks : Muški Broj poruka : 147
    Datum upisa : 24.09.2010
    Godina : 46

Zavisnost od SEXA

Počalji  good sorcerer taj Čet Okt 21, 2010 2:24 am

Što je zavisnost od seksa ili opsednutost njime? Različiti obliciseksualnog ponašanja se javljaju kod opsednutosti seksom: preteranamasturbacija, seks s prostitutkama, seksualna masaža, seks prekotelefona, anonimni seksualni susreti...

Zavisnost od seksa ili opsednutost seksom podrazumijeva seksualnoponašanje koje značajno utiče na normalan život pojedinca. Ovakvoponašanje može poremetiti vezu, posao, zdravlje i / ili psihološkostanje osobe. Zavisnici od seksa rješavaju probleme seksom inastavljaju to činiti i pored neugodnosti.

Koliko ste zavisni od sexa?
    guardian_angel
    Admin
    Admin

Broj poruka : 162
    Datum upisa : 16.09.2010

Re: Zavisnost od SEXA

Počalji  guardian_angel taj Pet Okt 22, 2010 2:53 pm

Ja neznam dali sam zavisnik,jer neznam kako da odredim u kojoj je meri normalno
    a u kojoj preterano?
    Ali ako postoji zavisnost,bilo bi dobro da postoje kuće u kojima bi ovisnici bili lečeni,
    tako što će dobijati recimo samo dva puta dnevno sex sa nekim extra tetama koje će raditi honorarno u interesu i dobrobiti društva!
    U tom slučaju ja bih mogao od lekara legalno da dobijem uput na lečenje u takvu neku instituciju
    i nebih imao problema u braku, jer ... bože moj! bolest je svačija i nebira gde će da udari!
    Kume,mislim ja na tebe xexexe!!

daky357
    Korisnik
    Korisnik

Seks : Muški Broj poruka : 54
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 40

Počalji  daky357 taj Pet Okt 22, 2010 4:43 pm

E pivce slazem se sa tobom i jos bi dodao da bi trebalo jako dugo da se "skinem" sa ovisnosti

Sponsored content

Počalji  Sponsored content

Sada je Pet Nov 24, 2017 6:02 am