Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sweet-Dreams

Dobro nam dosli sanjari.Sanjajmo najsladje snove zajedno!!!!

Sweet-Dreams

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet-Dreams

Veciti sanjar zivi u meni, Ko slepi putnik na brodu sto luta, Druga zena se radja u zeni, I trazi svetlost na kraju puta.


    Strast,ljubav,ili...

    Dacha67
    Dacha67
    Korisnik
    Korisnik

    Seks : Muški Broj poruka : 28
    Datum upisa : 04.10.2010
    Godina : 57
    Lokacija : Niš
    04102010

    Strast,ljubav,ili...  Empty Strast,ljubav,ili...

    Počalji  Dacha67

    U zoru, kao da se plašim da ćeš otići, već se spremam da te dodirnem,gledam tvoje telo
    kojim ću uskoro zavladati,ljubavnim pokretima...pokušavajući da te još koji trenutak zadržim... I ti pokreti ruku, koje će uskoro opet,nežno i puno strasti, gradeći sklad i savršenstvo, povesti te u ljubavne talase, gde se tako dobro snalaziš...Uzdižem se u polumraku
    okrećem ka tebi i spuštam kratki nežni poljubac na grudi, koje drhtajući nadolaze... Krik...ili je to bio uzdah zadovoljstva... Krik ispunjen strašću, očajem i ljubavlju, para ovo jutro...I svaki novi pokreti,svaki novi dodiri preuzimaju muziku koja se širi našim telima..I ta muzika ostavlja isprepletena tela prvim sunčevim zracima prelivena,da uživaju nakon ljubavne igre koja nije završena...jer slede još topliji,još nežniji dodiri...I ti tako i ležiš očekujući nastavak, sa blaženim osmehom na licu i blistaš probudjenih čula u prozračnom danu... Dok te tako gledam u meni se javlja, i naglo raste, velika i nasrtljiva želja da te ponovo privučem uz sebe...što i činim... Puštam ruku da se izgubi u tvom zanosnom telu...tražim mesta gde se skrivaju tvoje čari... vrat,ramena, grudi.. Niz tvoje telo,počinju da klize kapljice znoja i ovlažuju te... srce ti udara jače nego pre...osećam tvoj vreo dah na svome vratu... Miris tvog tela u sebe upijam da ostane kao trag mojih želja što sam ih od tebe ukrao...Ustaješ naglo,kao da bežiš.gledaš me preko ramena zavodljivo,svesna svog golog tela i utiska koji na mene ostavlja...Kuvaš nam kafu,sedaš pored mene,pališ nam cigarete... gledam te opčinjen tvojim telom,ne progovaramo, oči govore... tvoj pogled je na trenutak odlutao negde put jutarnjeg sunca, u plavetnilo neba...i vratio se meni,ali sad nekako setan,kao da si se tog trena setila da se moram rastati... Nedozvoljavam ti da si tužna,približavam svoje usne tvojima i ljubim te dugo... Širiš ruke i primaš me u zagrljaj...Toplina je slatka,kao med da klizi niz tvoju kožu... A ja pratim usnama trag koji ostavlja... Ostaju dve šoljice kafe pred nama koje ne znam da li ćemo i kada popiti... Bilo je divno kako se pripijaš uz mene i imati te u svojim rukama, toplo i nežno... Zastao sam miran na tvom telu,negde s usnama ispod tvojih grudi, upijajući te i slušajući uzdahe tvoje,dok su tvoji prsti moje lice milovali...Ovog jutra poklonila si mi sebe,svoju ljubav i postala moja...samo moja...
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je Pet Apr 19, 2024 5:24 pm